Jesteś tutaj:
WYNIKI KONKURSU ”STROIK WIELKANOCNY"
2017-04-11
Lista nagrodzonych stroików:
 
Kategoria: Przedszkola
Praca zbiorowa - grupa trzylatków - Niepubliczne Przedszkole z Uśmiechem w Tarnawie
Praca zbiorowa - Niepubliczne Przedszkole z Uśmiechem w Krzcięcicach
Praca zbiorowa - Niepubliczne Przedszkole z Uśmiechem w Pawłowicach
Praca zbiorowa - grupa 5-6 lat - Niepubliczne Przedszkole z Uśmiechem w Tarnawie
Praca zbiorowa - Niepubliczne Przedszkole z Uśmiechem w Mstyczowie
Praca zbiorowa - grupa "0a" -  Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej nr 2 w Sędziszowie
Praca zbiorowa - grupa "0b" -  Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej nr 2 w Sędziszowie
Praca zbiorowa - grupa V - Przedszkole Samorządowe w Sędziszowie
Praca zbiorowa - grupa VI - Przedszkole Samorządowe w Sędziszowie
Praca zbiorowa - grupa "0b" - Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej nr 1 w ZSO w Sędziszowie
 
Kategoria: Szkoły Podstawowe
Klasy: I-III

Dawid Zasada - klasa III - Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Fundacja z Uśmiechem" im. św. Huberta w Mstyczowie
Piotr Michałek - klasa III - Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Fundacja z Uśmiechem" im. św. Huberta w Mstyczowie
Piotr Kowal- klasa I - Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Fundacja z Uśmiechem" im. św. Huberta w Mstyczowie
Jakub Kaczor - klasa I - Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Fundacja z Uśmiechem" im. św. Huberta w Mstyczowie
Katarzyna Syska - klasa V - Szkoła Podstawowa w Pawłowicach
Michał Moś - klasda II - Szkoła Podstawowa w Krzcięcicach
Adrian Kaszuba - klasa I - Szkoła Podstawowa w Krzcięcicach
Aurelia Adamczyk - klasa II - Szkoła Podstawowa w Krzcięcicach
Gabriel Fendruch - klasa III - Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie
 
Kategoria: Szkoły Podstawowe
Klasy: IV-VI

Milan Falarowski - klasa VI - Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie
Jan Domański - klasa VI - Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie
Paulina Chalewska - klasa V - Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie
Justyna Kaczmarska - klasa V - Szkoła Podstawowa nr 1 w Sędziszowie
Maja Nahajczuk - klasa VIb - Szkoła Podstawowa nr 1 w Sędziszowie
Stanisław Dudziński - klasa IVb - Szkoła Podstawowa nr 1 w Sędziszowie
Marta Makuch - klasa VI - Szkoła Podstawowa nr 1 w Sędziszowie
Tobiasz Kotarski - klasa V - Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Fundacja z Uśmiechem" im. św. Huberta w Mstyczowie
Patryk Kotarski - klasa V - Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Fundacja z Uśmiechem" im. św. Huberta w Mstyczowie
Weronika Domańska - Klasa VI - Szkoła Podstawowa w Pawłowicach
Klaudia mazur - klasa VI - Szkoła Podstawowa w Pawłowicach
Madalena Patyna - klasa V - Szkoła Podstawowa w Pawłowicach
  
Kategoria: Gimnazja
Bartosz Błażkiewicz - klasa I - Gimnazjum w Boleścicach
Kacper Tomasik - klasa III - Gimnazjum w Boleścicach
Karolina Fugat - klasa I - Gimnazjum w Boleścicach
Katarzyna Suliga - klasa Ib - Gimnazjum w Sędziszowie
Magdalena Gryń - klasa III - Gimnazjum w Sędziszowie
Wiktoria Brzdąk - klasa III - Gimnazjum w Sędziszowie
Natalia Trojak - klasa III - Gimnazjum w Sędziszowie

Zdjęcia >>> TUTAJ <<<

 

Czytano: 224 razy
Produkcja i hosting: ZETO-RZESZÓW Strony www - Strony internetowe - Aplikacje internetowe - Sklepy internetowe - Portale korporacyjnezeto
[ZAMKNIJ]
Nowe zasady dotyczące cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.