Urząd Miejski w Sędziszowie ogłasza konkurs fotograficzny „PIĘKNA NASZA GMINA CAŁA”
Celem konkursu jest:
- promowanie walorów krajobrazowych i architektonicznych Gminy Sędziszów;
- zachęcanie mieszkańców do twórczej aktywności, spojrzenia na Gminę z perspektywy fotografii, odnalezienie ciekawych obiektów i utrwalenia ich piękna;
- wybór zdjęć najlepiej promujących piękno Gminy, które zostaną wykorzystane jako oficjalne widokówki promujące;
- wzmacnianie poczucia dumy z miejsca zamieszkania.
Dla zwycięzców przewidziane nagrody.
Szczegóły konkursu oraz regulamin poniżej w załącznikach:









