Urząd Miejski w Sędziszowie ogłasza konkurs fotograficzny „PIĘKNA NASZA GMINA CAŁA”

Celem konkursu jest:

  • promowanie walorów krajobrazowych i architektonicznych Gminy Sędziszów;
  • zachęcanie mieszkańców do twórczej aktywności, spojrzenia na Gminę z perspektywy fotografii, odnalezienie ciekawych obiektów i utrwalenia ich piękna;
  • wybór zdjęć najlepiej promujących piękno Gminy, które zostaną wykorzystane jako oficjalne widokówki promujące;
  • wzmacnianie poczucia dumy z miejsca zamieszkania.

Dla zwycięzców przewidziane nagrody.

Szczegóły konkursu oraz regulamin poniżej w załącznikach: