„Człowiek jest wielki nie przez to,
co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

Podziękowanie

Już po raz siedemnasty w Gminie Sędziszów zorganizowana została akcja „Podaruj radosne święta”, której organizatorami byli pracownicy Urzędu Miejskiego. Ale to dzięki Państwa hojności i otwartości serc, udało się zgromadzić artykuły spożywcze z których przygotowaliśmy 105 paczek dla osób chorych, samotnych i najbardziej potrzebujących.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Państwa Gabrieli i Waldemara Ostrowskich firma „GABI” z Klimontowa, którzy już po raz kolejny  przekazali do paczek wyroby wędliniarskie.

Dziękujemy Panu Czesławowi Kubickiemu, który w imieniu Gminnego Koła Pszczelarzy w Sędziszowie przekazał do paczek 95 słoiczków miodu, Panu Sylwestrowi Klimkowi Prezesowi Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Hodowców Królików Rasowych i Drobnego Inwentarza, który do paczek dokonał zakupów za kwotę 500zł.

Wielkie podziękowania i wyrazy ogromnego szacunku chcielibyśmy skierować w stronę Prezesa Zarządu Fabryki Kotłów „SEFAKO” S.A. Pana Jacka Borucińskiego i współpracowników, którzy przyłączyli się do akcji, dokonując zakupu produktów do wszystkich paczek.

W tym roku również do akcji przyłączył się Żłobek Samorządowy „Kraina Maluszka” w Sędziszowie.

W każdej z paczek znalazły się również opłatki.

Dziękujemy sklepom za umożliwienie zbiórki produktów: Wafelek, Dino, Delikatesy CENTRUM, Delikatesy Premium, Romualda Pardela – sklep ogólnospożywczy, Rafał Janiszewski – Hurtownia „JANEK”, Agnieszka Pajda – sklep spożywczo – przemysłowy, Iwona Turek – sklep spożywczo-przemysłowy z Mierzyna, Stanisław Strasz – sklep ogólnospożywczy z Klimontowa oraz sklepy ogólnospożywcze z Krzcięcic, Pawłowic i Zielonek.

Paczki zostały dostarczone przez strażaków z OSP Sędziszów, Andrzeja Jupowicza, Michała Zdańskiego i Łukasza Słokę.

Dzięki Państwa otwartości serc dla wielu osób te święta stały się lepsze.

Burmistrz Sędziszowa
Wacław Szarek