Już po raz szesnasty w Gminie Sędziszów zorganizowana została akcja „Podaruj radosne święta”, której organizatorami byli pracownicy Urzędu Miejskiego. Ale to dzięki Państwa hojności i otwartości serc, udało się zgromadzić artykuły spożywcze z których przygotowaliśmy 73 paczki dla osób chorych, samotnych i najbardziej potrzebujących.

Dziękujemy Panu Czesławowi Kubickiemu, który w imieniu Gminnego Koła Pszczelarzy w Sędziszowie przekazał do paczek 80 słoiczków miodu, Panu Sylwestrowi Klimkowi Prezesowi Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Hodowców Królików Rasowych i Drobnego Inwentarza, który do paczek zakupił dwa kartony oleju kujawskiego.

W tym roku również do akcji przyłączyły się Przedszkole Samorządowe i Żłobek Samorządowy „Kraina Maluszka” w Sędziszowie.

W każdej z paczek znalazły się również opłatki.

Dziękujemy sklepom za umożliwienie zbiórki produktów: Lewiatan, Wafelek, Biedronka, Dino, Delikatesy CENTRUM, Delikatesy Premium, Romualda Pardela – sklep ogólnospożywczy, Rafał Janiszewski – Hurtownia „JANEK”, Mariola Niechciał – sklep ogólnospożywczy, Agnieszka Pajda – sklep spożywczo – przemysłowy, Iwona Turek- sklep spożywczo-przemysłowy z Mierzyna, Elżbieta Ozga- sklep spożywczo-przemysłowy ze Mstyczowa, Stanisław Strasz – sklep ogólnospożywczy z Klimontowa oraz sklepy ogólnospożywcze z Krzcięcic, Pawłowic i Zielonek.

Paczki zostały dostarczone przez strażaków z OSP Sędziszów, Andrzeja Jupowicza, Piotra Kurka, Krzysztofa Jaworskiego i Michała Juszczyka

Dzięki Państwa otwartości serc dla wielu osób te święta stały się lepsze.

Burmistrz Sędziszowa
Wacław Szarek