Szanowni Państwo!

Pragniemy Państwa poinformować, że Urząd Miejski w Sędziszowie przy współpracy z Wydawnictwem Pomorza i Kujaw „PiK”, przygotowuje materiał do pełnej rekonstrukcji technicznej oraz aktualizacji  tablicy informacyjno-reklamowej z planem miasta i mapą gminy Sędziszów ustawionej w pobliżu dworca PKP w Sędziszowie. Tablica zostanie wykonana na bazie nowoczesnych i trwałych materiałów jak również zabezpieczona folią anty-spray z filtrem UV.

Wiodącą częścią przedmiotowej wizualizacji będzie plan miasta, na której naniesione zostaną oznaczenia ważniejszych instytucji i obiektów, oraz obszerna legenda. Będzie to zatem wizytówka topograficzna i biznesowa naszego terenu – służąca mieszkańcom, turystom oraz potencjalnym kontrahentom i inwestorom.

Przewiduje się również część gospodarczą, w związku z tym istnieje możliwość, aby  na tablicy zaprezentowały się lokalne firmy i przedsiębiorstwa w formie ogłoszenia reklamowego – do czego gorąco zachęcamy.

Jednocześnie informujemy, że reklamodawcy, którzy umieszczą swoją informację o firmie nie zostaną obciążeni z tego tytułu czynszem dzierżawnym.

Bliższych informacji udzieli Państwu pełnomocnik Wydawnictwa „PiK”  Henryk Banaszek, tel. kom. 695 410 405, który będzie koordynował temat tablicy na naszym terenie.

Liczba oferentów ograniczona powierzchnią planszy.

Dodatkowych informacji z ramienia Urzędu Miejskiego udzieli Pan Krzysztof Malec, 41 381 11 27, wew. 404.

Burmistrz Sędziszowa
Wacław Szarek