Sędziszów na przestrzeni lat bardzo się zmienił. Powstały nowe inwestycje, budynki, place rekreacyjne, zmieniła się infrastruktura. Warunkiem rozwoju każdej gminy jest dokonywanie inwestycji nie tylko tych prowadzonych przez samorząd, ale i innych inwestorów.

Gmina Sędziszów od wielu lat sukcesywnie prowadzi działania zmierzające do poprawy jej atrakcyjność zarówno dla dużych inwestorów jak i indywidualnych osób. Utworzenie przyjaznego klimatu dla przedsiębiorców poprzez utworzenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, uchwalenie planów zagospodarowania przestrzennego, prowadzenie elastycznej polityki podatkowej wychodzącej naprzeciwko potrzebom przedsiębiorców sprawia, że w Gminie Sędziszów warto inwestować. W ostatnich latach na naszym terenie przybyło wiele dużych inwestycji przemysłowo handlowych, ale również po raz pierwszy deweloperskie. Nową prywatną inwestycją w naszej gminie jest projekt lokali mieszkaniowych znajdujących się przy Urzędzie Miejskim i Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Inwestycje cechuje znakomita lokalizacja, bliskość urzędów, Ośrodka Sportu i Rekreacji, basenu, Bazy Turystyczno-Kulturalno-Rekreacyjne, zalewu, szkół, przedszkoli, nowoczesnego żłobka, przychodni lekarskich, sklepów, dworca PKP, przystanków komunikacyjnych. Oprócz dobrej lokalizacji atrakcyjność miejsca zwiększają także tereny zielone. Inwestycja Duo Park to nowoczesne budownictwo składające się z dwóch identycznych segmentów po 11 mieszkań od 46 m2 do 87 m2, które zostaną dopasowane do indywidualnych potrzeb przyszłych właścicieli. Więcej informacji o wolnych mieszkaniach można znaleźć na stronie www.duopark.pl lub po numerem tel. 501050322

Cieszymy się z nowych inwestycji mieszkaniowych. Świadczy to o tym, że ludzie chcą pracować, inwestować i mieszkać w Sędziszowie.