Jesteś tutaj:
Wynikiem jednomyślnego glosowania na „tak” i w obecności 14 radnych, 14 czerwca br. Rada Miejska w Sędziszowie udzieliła Burmistrzowi Wacławowi Szarek, absolutorium za 2017 rok.
więcej
20 czerwca w Samorządowym Centrum Kultury odbyła się uroczystość uhonorowania i wręczenia nagród najzdolniejszym uczniom ze wszystkich szkół w Gminie Sędziszów.
więcej
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sędziszowie informuje, że realizuje w partnerstwie Projekt pn. Powiat Jędrzejowski Realizatorem Innowacyjnych i Wysokospecjalistycznych Usług Społecznych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego 2014 – 2020 Europejski Fundusz Społeczny. Priorytet IX - Włączanie społeczne i walka z ubóstwem. Działanie  9.2 Ułatwienie dostępu do wysokiej jakości usług społecznych i zdrowotnych. Poddziałanie 9.2.1 Rozwój wysokiej jakości usług społecznych.

Więcej informacji w załączniku i na stronie opiekaspoleczna.sedziszow.pl
więcej
Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu oraz mieszkańcom Gminy ofertę współpracy z firmą R.Power Sp. z o.o., dotyczącą dzierżawy gruntu pod inwestycję elektrowni słonecznej.
więcej
Dostępne jest nagranie sesji XLIII Rady Miejskiej w Sędziszowie z dnia 14 czerwca 2018 roku tutaj: http://crv.pl/archiwum_sesja.php?wojewodztwo=swietokrzyskie&rada=rada_miejska_w_sedziszowie&kadencja=kadencja_2014_2018&sesja=sesja_43
więcej
W dniach 19-20 września 2018 roku w Opolu odbędzie się Kongres Żeglugi Śródlądowej nt. stanu polskich rzek i ich wykorzystania w europejskim transporcie towarów oraz turystyce.
więcej
10 czerwca 2018 roku na Bazie Turystyczno – Kulturalno – Rekreacyjnej w Sędziszów odbyły się Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.
więcej
Zapraszam na XLIII sesję Rady Miejskiej w Sędziszowie VII kadencji, którą zwołuję w oparciu o art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. U. z 2018 r., poz. 994 ze zm.) na dzień 14 czerwca 2018 roku o godz. 9:00.
więcej
ŚWIĘTOKRZYSKI KOMENDANT WOJEWÓDZKI PSP PREZES ZARZĄDU ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO ZWIĄZKU OSP RP w KIELCACH
STAROSTA POWIATU JĘDRZEJOWSKIEGO KOMENDANT POWIATOWY PSP w JĘDRZEJOWIE
BURMISTRZ SĘDZISZOWA

ZAPRASZAJĄ NA

 
Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych,
które odbędą się w dn. 10 czerwca 2018 r. w Sędziszowie
na Stadionie Sportowym
więcej
Już po raz ósmy panie z KGW w Gniewięcinie na okoliczność Dnia Dziecka zorganizowały w dniu 26 maja br., dla świętujących ten dzień najmłodszych mieszańców sołectwa, popołudnie z wieloma atrakcjami. Na placu zabaw, przed remizą OSP, dodatkowo przygotowano do ich dyspozycji: zjeżdżalnie, trampolina czy suchy basen z piłeczkami. Zapewniono dzieciakom popularne malowanie włosów i twarzy, mogły potańczyć i pobawić się w różne gry czy wziąć udział w sportowych rywalizacjach. Była wata cukrowa, a do domu otrzymały paczki z upominkiem i dodatkowo czymś słodkim.
więcej